Władze Spółki

Obecnie Spółką kieruje Robert Bukowski, który przejął zarządzanie od założyciela firmy Wojciecha Woziwodzkiego, aktualnie piastującego funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

 

Rada Nadzorcza

  • Wojciech Woziwodzki - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Tomasz Podoba – Członek Rady Nadzorczej
  • Piotr Rojek – Członek Rady Nadzorczej
  • Katarzyna Woziwodzka – Członek Rady Nadzorczej

 

Wojciech Woziwodzki
Przewodniczący Rady Nadzorczej

zarzad wwoZałożyciel e-petrol.pl, wieloletni Prezes Zarządu Information Market S.A., odpowiedzialny za budowę strategii i finansowanie ekspansji spółki na nowe rynki.

Budując pierwszą elektroniczną platformę informacyjną dla graczy na rynku paliw w Polsce zmienił sposób pracy wielu firm z branży petrochemicznej, wprowadzając je w dobę Internetu i jego biznesowych zastosowań. W ciągu 10 lat stworzył rozpoznawalne i wiodące źródło informacji w Polsce.

Partner w firmie konsultingowej Carrywater Consulting z doświadczeniem w Management Consulting. Program Menadżer odpowiedzialny za szereg dużej skali projektów dla wiodących korporacji na rynku polskim (w tym wiele projektów o budżetach powyżej 100 mln PLN). Ekspert w dziedzinie zarządzania dostawcami, zarządzania ryzykiem projektowym oraz w budowie skutecznej komunikacji w programach dużej skali.

Zarządzał projektami organizacyjnymi i informatycznymi w międzynarodowych sieciach handlowych (m.in. TESCO Polska, Ahold Polska, Real Polska), a także programami wdrażania zmian w sektorze telekomunikacyjnym, w tym skutecznie wdrożonymi kolejnymi wersjami zintegrowanego środowiska w Telekomunikacji Polskiej (CRM, biling, paszportyzacja, Contact Center) oraz projektami informatycznymi w sektorze paliwowym (PKN ORLEN S.A.) oraz energetycznym (Grupa Energa).

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, dyplom MBA University of Minnesota, Carlson School of Management.

 

Zarząd Spółki

Robert Bukowski
Prezes Zarządu

zarzad rbo Rozpoczął współpracę z e-petrol.pl sp. z o.o. w 2010 roku.

Od początku swojej kariery zawodowej związany z grupą kapitałową PPG (wcześniej SigmaKalon) w obszarze finansowym, wywodzącą się w części polskiej z Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA, gdzie współuczestniczył lub prowadził w środowisku międzynarodowym szereg projektów biznesowych do których należą m.in.: fuzja Polifarbu Wrocław SA z Polifarbem Cieszyn SA (finanse i IT), wdrożenie systemu SAP (finanse), formalne rozdzielenie firmy  Polifarb CW SA dostosowując strukturę formalną do struktury biznesowej, uruchomienie regionalnego (Polska) Shared Service obsługującego pod względem księgowym, podatkowym i finansowym trzy duże polskie podmioty należące do grupy PPG, optymalizacja Working Capital. Odpowiedzialny za finanse, rachunkowość, podatki i procesy biznesowe.

Jako członek Zarządu Dekoral Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu odpowiedzialny za obszar finansowy i operacyjny (HR, zakupy, administracja) realizował strategię rozwoju spółki, która zarządzała ogólnopolską siecią detalicznych centrów dystrybucyjnych produktów dekoracyjnych i budowlanych.

Sprawując funkcję członka Zarządu w Chemia Lublin SA odpowiadał za koordynację realizacji strategii biznesowej spółki oraz implementację rozwiązań w kontekście jej spójności ze standardami grupowymi.

Absolwent Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Przemysłu Chemicznego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Uczestnik wielu szkoleń i programów rozwojowych w obszarze finansowym i zarządczym.

Pracownicy to wartość naszej firmy. Mamy pewność, że nakreślane cele biznesowe mogą być osiągnięte tylko przy pełnej współpracy, wsparciu i silnym zaangażowaniu ludzi tworzących nasz zespół. Poznaj nas.

 

Zespół

W Information Market S.A. dbamy o to, aby nasz zespół budowali wyłącznie doświadczeni i kompetentni pracownicy. Dokładamy starań, aby nasi specjaliści znali specyfikę branży, rozumieli globalne trendy i rynki na których działa firma. Nasz zespół to profesjonalna i kompetentna kadra, posiadająca popartą doświadczeniem wiedzę, niezbędną do rzetelnej realizacji zadań. Kładziemy również nacisk na ciągłą naukę i poszerzanie doświadczenia.

Partnerzy firmy cenią nas za to, że zawsze staramy się odpowiadać na ich potrzeby.