Coraz lepsze osiągnięcia w Biegu Firmowym


Na starcie jubileuszowej 5. edycji Biegu Firmowego pojawiła się rekordowa liczba zawodników, którzy swoim udziałem wesprą podopiecznych Fundacji Everest. Information Market SA do biegu stanęło już po raz trzeci.

W tym roku dochód z imprezy, w której do biegu stanęło ponad 6 tys. pracowników wrocławskich firm przeznaczony jest na leczenie dwóch chorych chłopców: Doriana Harmazego i Krzysia Jendrusika. 

W biegu uczestniczyły pięcioosobowe grupy, biegnące w sztafecie. Każdy zawodnik  miał do pokonania jedno okrążenie liczące 5 km. We Wrocławiu trasa poprowadzona była przez teren AWF-u, al. Paderewskiego, ul. Wieniawskiego i Chopina. Następnie wałami przy Odrze, by znów powrócić na teren AWF-u. Information Market SA do sztafety w Biegu Firmowym drużynę wystawiło po raz trzeci. Wszyscy uczestnicy tegorocznego biegu z naszej firmy podkreślają, że z roku na rok ten sam dystans pokonują w krótszym czasie, a to bardzo motywuje ich do uczestnictwa w tej charytatywnej imprezie za rok.

W tym roku firmę Information Market reprezentowała drużyna w składzie: Robert Bukowski, Szymon Araszkiewicz, Damian Czyż, Rafał Toms.

Uczestnikom bardzo gorąco gratulujemy udziału, pobicia własnych rekordów i ambicji, by stanąć do Biegu Firmowego za rok.

-