Władze Spółki

Rada Nadzorcza

  • Wojciech Woziwodzki - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Tomasz Podoba – Członek Rady Nadzorczej
  • Piotr Rojek – Członek Rady Nadzorczej
  • Katarzyna Woziwodzka – Członek Rady Nadzorczej

Założyciel e-petrol.pl, wieloletni Prezes Zarządu Information Market S.A., odpowiedzialny za budowę strategii i finansowanie ekspansji spółki na nowe rynki.

Budując pierwszą elektroniczną platformę informacyjną dla graczy na rynku paliw w Polsce zmienił sposób pracy wielu firm z branży petrochemicznej, wprowadzając je w dobę Internetu i jego biznesowych zastosowań. W ciągu 10 lat stworzył rozpoznawalne i wiodące źródło informacji w Polsce.

Partner w firmie konsultingowej Carrywater Consulting z doświadczeniem w Management Consulting. Program Menadżer odpowiedzialny za szereg dużej skali projektów dla wiodących korporacji na rynku polskim (w tym wiele projektów o budżetach powyżej 100 mln PLN). Ekspert w dziedzinie zarządzania dostawcami, zarządzania ryzykiem projektowym oraz w budowie skutecznej komunikacji w programach dużej skali.

Zarządzał projektami organizacyjnymi i informatycznymi w międzynarodowych sieciach handlowych (m.in. TESCO Polska, Ahold Polska, Real Polska), a także programami wdrażania zmian w sektorze telekomunikacyjnym, w tym skutecznie wdrożonymi kolejnymi wersjami zintegrowanego środowiska w Telekomunikacji Polskiej (CRM, biling, paszportyzacja, Contact Center) oraz projektami informatycznymi w sektorze paliwowym (PKN ORLEN S.A.) oraz energetycznym (Grupa Energa).

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, dyplom MBA University of Minnesota, Carlson School of Management.

 

Zarząd

Obecnie Spółką kieruje Robert Bukowski, który przejął zarządzanie od założyciela firmy Wojciecha Woziwodzkiego, aktualnie piastującego funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Rozpoczął współpracę z e-petrol.pl sp. z o.o. w 2010 roku.

Od początku swojej kariery zawodowej związany z grupą kapitałową PPG (wcześniej SigmaKalon) w obszarze finansowym, wywodzącą się w części polskiej z Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA, gdzie współuczestniczył lub prowadził w środowisku międzynarodowym szereg projektów biznesowych do których należą m.in.: fuzja Polifarbu Wrocław SA z Polifarbem Cieszyn SA (finanse i IT), wdrożenie systemu SAP (finanse), formalne rozdzielenie firmy Polifarb CW SA dostosowując strukturę formalną do struktury biznesowej, uruchomienie regionalnego (Polska) Shared Service obsługującego pod względem księgowym, podatkowym i finansowym trzy duże polskie podmioty należące do grupy PPG, optymalizacja Working Capital. Odpowiedzialny za finanse, rachunkowość, podatki i procesy biznesowe.

Jako członek Zarządu Dekoral Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu odpowiedzialny za obszar finansowy i operacyjny (HR, zakupy, administracja) realizował strategię rozwoju spółki, która zarządzała ogólnopolską siecią detalicznych centrów dystrybucyjnych produktów dekoracyjnych i budowlanych.

Sprawując funkcję członka Zarządu w Chemia Lublin SA odpowiadał za koordynację realizacji strategii biznesowej spółki oraz implementację rozwiązań w kontekście jej spójności ze standardami grupowymi.

Absolwent Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Przemysłu Chemicznego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Uczestnik wielu szkoleń i programów rozwojowych w obszarze finansowym i zarządczym.

O nas Strzałka link

-