Information Market Consulting

Jesteśmy grupą doradców, pomagających poprawić osiągane przez firmy wyniki.

Doradzamy graczom rynkowym

Pracujemy dla przedsiębiorstw z branży paliwowej i dla firm z innych gałęzi gospodarki, zużywających paliwa w trakcie swej codziennej działalności. Efekty współpracy sięgać mogą nawet kilkunastu procent osiąganych wcześniej wyników.

Potencjał Information Market Consulting to z jednej strony ludzie, którzy mają wiedzę oraz pasję do jej ciągłego poszerzania, z drugiej - to szeroka baza bieżących i archiwalnych informacji, którymi dysponujemy, oraz bieżący kontakt z rynkiem.

Nasi konsultanci to doświadczeni analitycy, zaangażowani w powierzane im projekty. Podczas realizacji zleceń nasz zespół ma stały i nieograniczony dostęp do wspólnej wiedzy, którą gromadzimy od początku współpracy z branżą paliwową.

Nowoczesna Stacja Paliw

Projekt „Nowoczesna stacja paliw” adresowany jest do inwestorów, zainteresowanych kompleksowym wsparciem przy procesie budowy stacji paliw. Oferujemy wsparcie w przełożeniu pomysłu budowy stacji na konkretny proces inwestycyjny, krok po kroku.

Współpraca z nami zapewnia bezpieczeństwo wykonania poszczególnych etapów przedsięwzięcia (ekonomicznych, prawnych i technicznych) oraz umożliwia prawidłowe i możliwie szybkie przejście przez konieczne formalności czy procedury. Doradzamy przedsiębiorcom – posiadającym grunt, mogący być potencjalnie miejscem powstania nowego obiektu – czy też finansowanie, pozwalające na wykonanie takiej inwestycji.

Strona www Strzałka link

-