PaliwaRolnicze.pl - nowy serwis w ofercie Information Market S.A.

Nowy serwis adresowany do odbiorców z branży rolnej pozwala na wyszukanie zaufanych dostawców paliw i bezpośredni kontakt z nimi.

Serwis paliwarolnicze.pl jest unikatowym źródłem informacji i wsparciem dla nowoczesnego rolnictwa opartym o wieloletnią znajomość polskiego rynku paliwowego. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli z łatwością odnaleźć dostawców różnych gatunków paliw, wykorzystywanych w rolnictwie – w ofercie docelowo pojawi się olej napędowy B0 i B7, olej opałowy oraz gaz płynny. Serwis będzie też zawierać informacje dot. instalacji zbiornikowych.

Serwis zawierać będzie także informacje o aktualnych cenach paliw i wiadomości związane z sytuacją na rynku paliwowym. Ciekawym udogodnieniem dla klientów może być także barometr obrazujący zmienność cen oleju napędowego na krajowym rynku paliw.

Paliwarolnicze.pl to narzędzie, które z pewnością pomoże w optymalizacji zakupów paliw i pozwoli na oszczędność czasu i zdobycie cennych informacji rynkowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serwisu - skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@paliwarolnicze.pl

-