Targi paliwowe we Wrocławiu

Targi paliwowe we Wrocławiu

W dniach 5-6 października 2016 r. w kompleksie Hali Stulecia  we Wrocławiu spotkała się branża paliwowa, przyjeżdżając na zorganizowane przez Information Market SA Międzynarodowe Targi Paliwowe - Stacja i Biznes Przyszłości.

Ten multibiznesowy event obfitował w wiele imprez towarzyszących.  W programie były m.in. bezpłatne szkolenia, spotkania z ekspertami z firm oraz instytucji państwowych, konsultacje i rozmowy networkingowe. Targom towarzyszyła konferencja - VI Spotkanie Polski Rynek Paliw, seminaria, a nawet branżowy Turniej Piłki Nożnej.

Wrocławskie wydarzenie było już zorganizowane po raz kolejny i zostało pomyślane szczególnie z myślą o przedsiębiorcach – właścicielach stacji paliw. Swoim zakresem objęło zarówno trendy w wyposażeniu obiektów stacyjnych, w tym projektach wnętrz czy oświetlenia jak również nowości w zakresie środków czystości. Atutem Targów  była strefa myjni samochodowych, których producenci i dostawcy  prezentowali swoją ofertę na placu przed głównym wejściem do Hali Stulecia. Targi stanowiły także możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń dotyczących otwarcia i prowadzenia własnej stacji przyzakładowej czy rozwoju kompetencji pracowników i zespołu stacji paliw.

Atutem Targów była specjalnie wydzielona Strefa Networkingu, gdzie na niespełna 100 m kw. uczestnicy wydarzenia  mogli spotkać się i porozmawiać przy kawie o swoich biznesach. To też  okazja dla wielu przedstawicieli branży, by podczas tych dwóch dni nawiązać relacje z pozostałymi uczestnikami rynku paliw.

Information Market S.A.