Najnowszy raport Polski Rynek Paliw już w sprzedaży

Najnowszy raport Polski Rynek Paliw już w sprzedaży

Raport Polski Rynek Paliw 2016/2017 został przygotowany przez zaangażowanych w rynek paliw analityków, ekspertów branżowych i prawników, których wiedza w przystępny dla odbiorcy sposób, została wykorzystana do stworzenia praktycznej publikacji, z której dowiesz się m.in. jak nowe przepisy zatrzymały szarą strefę w obrocie paliwami w Polsce. Przeczytasz o wpływie pakietów paliwowego i transportowego na branżę petrochemiczną i w pełni zrozumiesz, w jakich warunkach będą od 2017 roku funkcjonować przedsiębiorcy handlujący paliwami. Cenną wiedzę o rynku pozyskasz z obszernych rozdziałów poświęconych rynkom benzyny i diesla a także LPG oraz biopaliw.

Najnowszy raport zawiera ranking TOP200 firm paliwowych oraz dwa rankingi sektorowe związane z branżą biopaliw i LPG. Lista firm, które były brane pod uwagę przy tworzeniu rankingu dwustu największych podmiotów na ryku paliw płynnych w Polsce w 2016 r.  została przygotowana przez zespół  ekspertów z firmy Information  Market,  wydawcy  branżowego  portalu  e-petrol.pl.  Znalazły się na niej przedsiębiorstwa zajmujące się obrotem tradycyjnymi paliwami płynnymi, biopaliwami i gazem płynnym. Kryterium decydującym o miejscu w zestawieniu była wielkość przychodów ze sprzedaży, osiągniętych w 2016 r. Dane finansowe dostarczył partner rankingu firma Info Veriti.

Partnerem prawnym tegorocznego wydania raportu jest kancelaria CWW S. Cetera, M. Węgrzyn – Wysocka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów spółka komandytowa.

Zobacz stronę poświęconą publikacji

 
 

Information Market S.A.